Mailing list spolek-amonit-akce

Namísto dřívějšího přímého posílání mailů s informacemi o akcích jsem vytvořil mailing list spolek-amonit-akce na googlegroups.com.

Všech 138 mailů, které byly za ty roky evidované, jsem do mailing listu přidal. Ale pozor! Aby byl mail zařazen a fungoval, musíte členství v této skupině napřed schválit odkliknutím pozvánky, která je ve vašem mailboxu. Pokud ji tam nevidíte, podívejte se do složky „spam“ ve vašem mailovém klientovi.

Pokud má někdo zájem být zařazen do tohoto mailing-listu nově, nechť napíše na spolek.amonit@gmail.com rád ho přidám.

Nemusíte se bát, že to bude další kecárna a generátor spamů, publikovat do tohoto mailing listu mohou jen jeho správci a můžu vám slibit, že bude používán pouze k odeslání mailu o akcích Amonitu… no a těch zase tolik není…. 🙂