Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

ZROZENÍ ŠAMANSKÝCH BUBNŮ

4.7.2019 @ 16:00 - 7.7.2019 @ 16:00

Pokud máte chuť si vyrobit šamanský buben a zároveň prožít jeho zrození a oživení….

Je to třetí ročník akce, poprvé inzerovaný na stránkách Amonitu.

Svou účást potvrďte na e-mailu Amonitu (spolek.amonit@gmail.com) co nejdříve, nejpozději však do 28.6.2019.

Místo: Údolí Králů

Je to kousek od vesnice Horní Žďár, která se nachází na spojnici mezi Dvorem Králové a Trutnovem ve Východních Čechách.

Vizte mapu.

Začátek ve čtvrtek kolem 16h – odpolední příprava indiánské potní chýše (sauny). Možno přijet i později, nejdéle však do 20h (toto nám prosím sdělte mailem). Večerní program je již součástí procesu zrození bubnu!

Ukončení: neděle kolem 12. – 13. hod.

Cena: 2200,- zahrnuje vegetariánskou stravu, veškerý materiál na výrobu bubnu, přípravné práce týmu, příspěvek majiteli za poskytnutí místa, vodu, elektřinu, dřevo na ohně apod.

Jídlo: Pro všechny zájemce bude zajištěna bezmasá strava, v případě jiných omezení ve stravě pište prosím na e-mail broskevbohackova@gmail.com. Můžete si přivézt samozřejmě své vlastní jídlo, ale nebude možné využívat kuchyň, ta bude určena pouze pro přípravu společného jídla. Pokud však přispějete bylinkami, ovocem nebo zeleninou z vlastních zahrádek, přispějete tím celé skupině vazbou na místa, odkud pocházíte.

Ubytováni: Ve vlastních stanech, pod širákem, či ve spacáku na kryté terase. Je zde chladněji a větrněji, než jste možná zvyklí; počítejte s tím, že jsou vysoké rozdíly teplot mezi dnem a nocí.

Děti: Děti tam budou, nebude pro ně ale zajišťován žádný centrální program nebo hlídání. Buď se budou podílet s vámi na výrobě bubnu v rituálním prostoru, nebo se musí zabavit samostatně a být soběstačné v rámci domu a přilehlé louky. Je potřeba mít někoho, kdo se o děti postará, je-li potřeba, zatímco budete např. v sauně či na jiném rituálu. Samozřejmě za ně nebudeme chtít celou částku, maximálně tak podíl na jídle a příspěvek za místo. To budeme domlouvat individuálně.

Kompletní isntrukce organizační i šamanské.

Podrobnosti

Zahájení:
4.7.2019 @ 16:00
Ukončení:
7.7.2019 @ 16:00

Místo konání

​_
Visit Us On Facebook